Strona główna
Dieta
Tutaj jesteś

Catering na imprezę firmową – gdzie go zamówić?

14 kwietnia 2022


Bankiety firmowe, imprezy integracyjne, konferencje, szkolenia – to jedynie parę wydarzeń firmowych, podczas których można skorzystać z cateringu. Jaką obsługę wybrać? Gdzie ją zamówić? Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące usług cateringowych skierowanych do klientów biznesowych!

Catering firmowy – dlaczego warto?

Catering na imprezy firmowe, który również określany jest jako catering firmowy, jest rodzajem obsługi, która polega na dostarczaniu gotowych dań do klienta. W tym przypadku usługa ta doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju spotkania dla klientów, kontrahentów i pracowników, by były one w pełni udane pod kątem gastronomicznych.

Firma cateringowa może wtedy przygotować dania według życzeń klienta i dostarczyć je na miejsce, na przykład do firmy, sali konferencyjnej, na targi czy na inne wydarzenia. Również istnieje możliwość skorzystania z oferty w plenerze.

Wybór cateringu to pewność, że goście wydarzenia będą mieli do dyspozycji pełną gamę pysznych potraw. Mogą być one serwowane w formie szwedzkiego stołu albo też przy stołach, także z obsługą kelnerską, którą zapewnia firma cateringowa.

Warto też wskazać, że firmy cateringowe mogą zapewnić swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług dodatkowych. Poza wspomnianą obsługą kelnerską zaliczają się do nich między innymi usługi jak wynajem mebli eventowych i zastawy stołowej, obsługa eventu pod kątem nagłośnienia i oświetlenia, wynajem namiotów eventowych.

Firma cateringowa na eventy – jaką wybrać?

Obecnie w branży cateringowej działa wiele firm. O czym warto pamiętać przy ich wyborze?

Wśród najważniejszych czynników znajdują się poniższe:

  • Dostępny zakres usług – gdy event firmowy ma być dopięty na ostatni guzik, warto wybrać taką firmę cateringową, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze eventów. Na szczególną uwagę zasługuje dostępność usług jak wynajem mebli eventowych, namiotów, zastawy stołowej, akcesoriów, lamp do oświetlenia. Pełna gama usług to pewność, że wszystko będzie udane w stu procentach, bez potrzeby korzystania ze wsparcia innych firm.
  • Opinie otrzymane od klientów – bardzo duże znaczenie przy wyborze właściwej firmy cateringowej mają otrzymane przez nią noty od klientów. Gdy są one pozytywne, to potwierdzenie, że jej obsługa jest na najwyższym poziomie. Z opiniami można zapoznać się bliżej na stronach internetowych firm oraz na innych stronach WWW.
  • Rodzaje kuchni serwowanej przez firmę – obecnie firmy cateringowe specjalizują się w daniach wielu kuchni, nie tylko polskiej, ale również zagranicznej, na przykład francuskiej, amerykańskiej, azjatyckiej. To doskonały sposób, by urozmaicić event.
  • Liczba osób, które może obsłużyć firma – wiele firm cateringowych, na przykład Gastro Tour, oferuje obsługę dużych eventów, podczas których bierze udział kilkuset gości. 
  • Ceny oferowane przez firmę cateringową – aby uzyskać więcej informacji o kosztach, warto sprawdzić dokładne informacje w kilku firmach. Na podstawie otrzymanej wyceny można wybrać firmę, której propozycja cenowa mieści się w budżecie.
  • Elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb klientów – dobra firma powinna zapewnić swoim klientom kompleksową obsługę z elastycznym dopasowaniem do wszystkich wymogów. Wsparcie powinno być też oferowane w trakcie eventu.

Wobec tego przy wyborze cateringu na imprezy firmowe warto sprawdzić, co dokładnie oferuje firma. Wybór takiej, która ma bardzo duże doświadczenie w swojej branży oraz może zapewnić klientom dostęp do pełnej palety usług to pewność, że impreza będzie udana, a goście całkowicie zadowoleni.

Redakcja kasza2go.pl

Redakcja "Kasza2Go" to zespół entuzjastów zdrowego stylu życia, którzy łączą wiedzę i pasję, aby dostarczać czytelnikom wartościowe treści. Każdy członek zespołu wnosi unikalne doświadczenie w dziedzinach takich jak dieta, opieka nad dziećmi, moda, zakupy, lifestyle i zdrowie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Catering FODMAP
czubryca
Kasza jaglana

Jesteś zainteresowany reklamą?

Kasza jaglana